مفردات داروئیمواد غیرخوراکی و کانی‌ها

فواید استفاده از سنگ پا

Pumice

فواید استفاده از سنگ پا

قد خود را با سنگ‌پا زدن افزایش دهید.

استفاده از «سنگ‌پا» دارای خواص و فواید زیادی است؛ استفاده از سنگ‌پا با تحریک هیپوفیز مغز و تولید هورمون رشد به افزایش قد کمک شایانی می‌کند …

چون کشیدن سنگ‌پا به ناحیه کف پا‌، فضولات و مواد زاید را از بالاترین نقطه بدن خارج می‌کند لذا این کار می‌تواند در تسکین سردردهای شدید‌، دردهای سیاتیکی، درد معده و …کمک شایانی کند.

برای برخی از انواع سردرد و اکثر بیماری‌های مغزی بسیار سودمند است به‌خاطر اینکه ماده را از قسمت‌های بالا‌تر به‌سمت قسمت‌های پایین بدن می‌کشاند و اگر سنگ‌پا‌، خشن‌تر باشد جذب ماده زیاد‌تر است؛ سنگ پا باید خشن و متخلخل باشد و کف پا و پاشنه پا را با آن بمالند.

کسانی که دچار دیابت نوع 2 هستند، اگر روزانه به‌مدت 10 دقیقه سنگ پا بزنند، باعث تنظیم انسولین خونشان خواهد شد همچنین این عمل باعث چربی‌ سوزی بیشتر و تناسباندام خواهد شد.

خواص استفاده از سنگ پا ، فواید استفاده از سنگ پا
خواص استفاده از سنگ پا ، فواید استفاده از سنگ پا

کاربرد دیگر سنگ‌پا این است که استفاده از آن در افرادی که در سن رشد قرار دارند‌، با تحریک هیپوفیز مغز و تولید هورمون رشد، به افزایش قدشان کمک شایانی می‌کند؛ برای این کار بهتر است برای سنگ پا کشیدن‌، پاها را به‌مدت 15 دقیقه در آب نمک گرم نگهداری کرده و سپس به انجام این کار بپردازید.

منبع: سایت خبری تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا