درمان بیماریهاکرونا

رفع ضعف ناشی از کرونا

weak corona damage

رفع ضعف ناشی از کرونا

برای رفع ضعف بدن، ابتدا بایستی علت ایجاد این ضعف را شناسایی کرد، ضعف بدن ناشی از غلبه‌ی رطوبت عارضی است که موجب احساس سنگینی و خستگی می شود. ( رفع ضعف ناشی از کرونا – درمان ضعف بدن بعد از کرونا در طب سنتی – استاد علی صادقیان )

به عبارتی ساده رطوبت عارضی یا بلغم، خیس و تر شدن سلول‌های بدن است که آب، درون بافت‌های بدن تجمع یافته و در واقع رطوبت عارضی مانند بر تن داشتن لباسی خیس هست که باعث ایجاد احساس سنگینی در تن می‌شود که با اندک حرکت و فعالیتی خستگی، بدن را فرا می‌گیرد.

همچنین استفاده از داروهای شیمیایی قوی مانند آنتی بیوتیک و چرک خشک کن، این عارضه را تشدید می‌کند. چرا که موجب افزایش حرارت آنی در فرد شده و باعث تبخیر بخش لطیف رطوبت شده و بخش غلیظ آن درون تن باقی می‌ماند، که همین امر، موجب اختلال در عملکرد ریه شده، و نمی تواند وظیفه خود را، که خنک کردن قلب است، به درستی انجام دهد، در نتیجه مجدد موجب افزایش رطوبت عارضی و در نهایت، مرگ فرد می‌شود.

بهترین درمان برای دفع رطوبت عارضی و رفع خستگی، تعریق و استفاده از آب میوه های طبیعی مانند آب سیب و آب گلابی است چرا که این آب میوه ها، خون سالم تولید می کنند، و تعریق خون ناسالمی را که در بافت تجمع کرده، خارج می کند.

محقق و پژوهشگر: استاد علی صادقیان

رفع ضعف ناشی از کرونا ، درمان ضعف بدن بعد از کرونا در طب سنتی ، استاد علی صادقیان
رفع ضعف ناشی از کرونا ، درمان ضعف بدن بعد از کرونا در طب سنتی ، استاد علی صادقیان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا