درمان بیماریهامسائل زناشوئی و بارداری

درمان زود انزالی و تکرر ادرار

sexual-strength

ضعف قوای جنسی

رفع حیای طبی یک موضوع بسیار مهمی می باشد که بسیاری از افراد به واسطه ی حیا و کم رویی که دارند مانع از آن می شود که برخی از مشکلات و بیماری های خود را با طبیب در میان بگذارند، مشکلات اساسی مانند ضعف قوای جنسی که می تواند بنیاد خانواده ها را مغشوش کند.

ابوعلی سینا در این رابطه می فرمایند: این نوع حیا، حیای مضموم است.

یکی از این مشکلات، مشکل زود انزالی می باشد. که در این مقاله به بحث درباره علت و درمان آن می پردازیم.

لازم به ذکر است با این روش درمانی مشکلات دیگری اعم از تکرر ادرار و تکرر دفع منی از بدن را نیز درمان کرد.

علت:

مواد موجود در بدن در هر کسیه یا مجرائی که انباشته شده باشد، دارای یک نگه دارنده مثل یک کش یا سربند می باشد که مانع خروج مواد از آن کیسه می شود.

این نگهدارنده صفرای موجود در بدن می باشد.

برای روشن تر شدن موضوع کیسه مثانه را در نظر بگیرید که مملو از مواد اداری می باشد، که صفرا مانند کشی در بالای کیسه مثانه عمل میکند و مانع خروج آن می شود. پس هر میزان که صفرای موجود در بدن کاهش یابد قدرت نگهدارندگی کیسه مثانه کاهش می یابد و توان نگه داری ادرار را از دست می دهد، و باعث ریزش ادرار می شود. حال اگر بخواهد حجم ادرارش را نگه دارد بایستی سطح صفرای موجود در بدن را افزایش دهد..

به همین ترتیب فشار دهنده کیسه مثانه برای خارج شدن کامل ادرار، همان صفراست. پس هر چقدر سطح صفرا افزایش یابد کیسه مثانه فشرده تر می شود و می تواند تمامی حجم ادرار را دفع کند و مشکل تکرر ادرار را بر طرف نماید.

از طرف دیگر در فصل زمستان یا در هوای سرد با وجود این که مقدار ادرار موجود در کیسه مثانه کمتر هست ولی زودتر نیاز به دفع ادرار به وجود می آید به علت این که هوای سرد موجب کاهش سطح صفرا می شود و کیسه مثانه به صورت کامل تخلیه نمی شود.

کیسه مواد جنسی نیز بدین صورت است، یعنی زمانی که سطح مواد جنسی افزایش یابد و صفرای کافی برای نگه داشتن آن موجود نباشد به محض اینکه ابزار تحریک فراهم شود (حتی بدون تماس جنسی) موجب تخلیه مواد جنسی می شود، این کاهش سطح صفرا این قدر پیش می رود که به عدم کنترل توان جنسی می رسد یعنی مانند ریزش ادرار، ریزش جنسی دارد.

درمان زود انزالی ، ضعف قوای جنسی
درمان زود انزالی ، ضعف قوای جنسی

درمان زود انزالی و تکرر ادرار :

حال اگر بخواهیم کیسه مثانه و کیسه مواد جنسی را حفظ کرده تا به صورت ارادی تخلیه شود بایستی سطح صفرای موجود در بدن را افزایش دهیم.

بدین صورت که در شبانگاهان از خوراکی های سرد به شدت پرهیز نمائیم.

و برای غذا، از دانه ها استفاده نمائیم. و یکی از بهترین دانه ها، دانه ی کنجد است که از آن ارده تولید می شود، که یک قاشق ارده حداقل از 70 الی 100 دانه کنجد تولید می شود.

هرچه قدر تعداد دانه ها در غذا افزایش یابد علاوه بر افزایش قوه ی جنسی  و تولید صفرای لطیف، قوه ی نامیه را نیز افزایش می دهد، یعنی قدرت اسپرم سازی افزایش می یابد.

یک درمان ساده، ارده با شیره انگور می باشد بدین صورت که 5 واحد ارده و 1 واحد شیره انگور را مخلوط نموده و با نان گندم در هر هفته 5 وعده بویژه در شبانگاهان میل نمائید.

حال اگر در شبانگاه خواستار غذای تفضیلی با خانواده هستید این وعده غذایی را به صبحانه تغییر دهید.

به تدریج در مدت 40 تا 120 روز الی 6 ماه این مشکل برطرف خواهد شد. ان شالله

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا