بهداشتدرمان بیماریهاسبک زندگیطب سنتی

آدرس مطب حکیم حسین خیراندیش

Hakim Hossein Kheirandish's office address

آدرس مطب حکیم حسین خیراندیش

با توجه به سوالات مکرر مخاطبان مبنی بر آدرس محل ویزیت دکتر خیراندیش و همچنین نحوه دریافت نوبت از ایشان، برآن شدیم تا در یک مطلب جداگانه به معرفی آدرس محل ویزیت و نحوه دریافت نوبت پرداخته و همچنین موضوعات پیرامون آن را پاسخ دهیم.

حکیم حسین خیراندیش در درمانگاه سجاد واقع در تهران، اتوبان اشرافی اصفهانی ،بالاتر از میدان پونک، خیابان پونه سوم، جنب آستان امامزاده عینعلی و زینعلی (مجتمع پزشکان امام سجاد(ع)) و با شماره تماس 02144891041 ویزیت دارند.

روزهای حضور ایشان در مطب، ثابت نیست و بسته به شرایط مختلف متغییر خواهد شد.

نحوه دریافت نوبت

متاسفانه با توجه به پر بودن نوبت ایشان و همچنین درخواست های مکرر برای دریافت نوبت، به احتمال قوی موفق به دریافت نوبت تلفنی نخواهید شد.

دریافت نوبت حکیم، حضوری صورت می‌گیرد و آن هم هیچ تضیمنی برای دریافت نوبت نیست، چرا که ایشان یک نفر هستند و تعداد بیماران متقاضی بسیار، بنابراین حق بدهید که ایشان توان ویزیت این حجم انبوه از بیمار را نداشته باشند.

پس تنها روش دریافت نوبت در بدو امر، مراجعه به شاگردان حکیم هست که در همان درمانگاه ویزیت دارند؛ موارد بسیار زیادی بوده‌اند که با رعایت برنامه و نسخه‌های دریافتی از شاگردان ایشان، با عنایت پروردگار به بهبودی کامل دست یافته‌اند، ولی اگر آنطور که شایسته هست نتیجه‌ی مطلوبی حاصل نشد، با درخواست بیمار، پرونده درمانی ایشان، توسط پزشک معالج به حکیم ارجاع و نوبتی برای فرد رزرو خواهد شد.

متاسفانه سایت مرجع طب ایرانی اسلامی هیچگونه دسترسی به سیستم نوبت دهی ایشان ندارد و امکان نوبت‌دهی از عهده ما خارج است.

تمامی پزشکان درمانگاه از شاگردان حکیم و مورد تایید ایشان هستند. البته دکتر اسلامی پور، دکتر اسدزاده ، دکتر منفرد و … از پزشکان خوب آن مجموعه هستند.

قبل از مراجعه بیمار به درمانگاه حتما از قبل نوبت دریافت کنید. (چه نوبت حکیم و چه نوبت شاگردان ایشان) و از مراجعه بدون نوبت به جد خودداری کنید.

مشاوره مجازی

در رابطه با مشاوره مجازی، متاسفانه با توجه به برنامه‌های زیاد اساتید مجموعه، امکان ویزیت و مشاوره مجازی نیز وجود ندارد.

فعلا هم برای بروز رسانی و تکمیل تیم درمان، مشاوره مجازی سایت از دسترس خارج شده است که انشالله هر زمان که مقدور شد، فرم در دسترس هم‌میهنان عزیزمان قرار خواهد گرفت. فقط افرادی که از قبل ویزیت شده اند برای پیگیری مشاوره دوم به بعد خود، به ایمیلی که در صفحه مشاوره مجازی معرفی شده است پیام دهند.

 به امید بهبودی تمامی بیماران

با تشکر مرجع طب ایرانی اسلامی

مصاحبه با حکیم حسین خیراندیش در مورد کرونا ، آدرس مطب دکتر خیراندیش ، نحوه دریافت نوبت از خیراندیش
مصاحبه با حکیم حسین خیراندیش در مورد کرونا ، آدرس مطب دکتر خیراندیش ، نحوه دریافت نوبت از خیراندیش
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا