حفظ ‌الصّحّهدرمان بیماریهاکرونامواد غیرخوراکی و کانی‌ها

کاهش عوارض واکسن

Reduce vaccine side effects

کاهش عوارض واکسن

به دلیل اطلاعات ناکافی دوستانی که واکسن زدند را چگونه از خطرات احتمالی واکسن محافظت کنیم؟ آیا حجامت بعد از واکسن کمک کننده است؟ ( کاهش عوارض واکسن – دفع عوارض واکسن کرونا – استاد علی صادقیان – نظر دکتر خیراندیش در مورد واکسن کرونا  ، تاثیر واکسن بر اومیکرون )

هر سمی که وارد بدن شود، چه به تدریج و چه آنی، برای خارج کردن آن از بدن، بهترین گزینه که می‏‌تواند کمک کننده باشد همان حجامت است.

حجامت ابتدا روی موضعی که سم وارد شده انجام می‏‌شود، چه مار زده باشد یا عقرب یا زنبور.

وقتی چیزی آزار دهنده وارد بدن شود در موضع خراش ایجاد می‌کنیم و با مکش خون را خارج می‌کنیم و برای اینکه به قلب آسیب نرسد، بلافاصله و در مرحله بعد موضع، حجامت عام را هم انجام می‏دهیم، یعنی بین دو کتف؛ اگرچه در طب سنتی بلافاصله انجام دادن دو حجامت پی در پی جایز نیست مگر بالاضطرار.

ولی در افراد سرد مزاج می‌‏تواند موجب بیهوشی شود. واکسن نمی‌‏تواند روی افرادی که خیلی سردمزاج هستند آنچنان عوارض کوتاه مدت داشته باشد. اگر هم قرار باشد عوارضی داشته باشد، یک سال بعد خودش را نشان می‏دهد.

واکسن چرا عوارض دارد؟

چون همانطور که خود متخصصین پزشکی جدید اظهار می‏‌کنند، ترکیباتی که در واکسن وجود دارد، در سلول نشست می‌‏کند.

البته نه واکسن هایی که تراشه و میکروتراشه دارند. توسط آن واکسن ها، شیء خارجی وارد بدن شده که به راحتی از بدن خارج نمی‏‌شود.

البته این در صورتی است که فقط ترکیباتی مثل آلوژن، پروتئین، سنبله و جیوه و از این دست موارد داشته باشد، که جیوه خواص دارویی هم دارد مگر زمانی که در کنار چیزهای دیگر قرار بگیرد، مانند واکسن، که در این صورت می‏تواند خطرناک باشد.

ولی ما خیلی در این موارد اظهار نظر نمی‌کنیم.

مطلب مهم این است که چگونه این فضولات یا مواد سمی که در سلول نشست کرده و ما با تاخیر متوجه شدیم که واکسن عوارض دارد را خارج کنیم؟

برای این کار، فرد باید یک رژیم غذایی سنگین بگیرد و فقط از غذاهایی استفاده کند که خون زیادی تولید کرده، فضله کمی دارند، مانند چربی‌ها و شیرینی‌های طبیعی، مغزیجات و گیاهانی با طبیعتی متناسب با مزاج هر فرد.

نه اینکه بگوییم گیاه خواری کنید، چرا که با داده‏‌های طب سنتی خیلی همخوانی ندارد، بلکه می‏گوییم گیاه متناسب با مزاج باشد، چه خام چه پخته، ولی پخته لطیف‏تر و هضمش راحت‏ تر است.

بنابراین باید غذاهایی استفاده شود که یک پاکسازی عمومی صورت بدهد و این هم میسر نمی‌شود مگر با چندین ماه رعایت چنین رژیم غذایی.

بنابراین، اولین گزینه این است که واکسن نزنیم ولی اگر زدیم، همانطور که گفته شد، بهترین راه حل، رژیم غذایی سنگین به مدت چند ماه است.

پس، حجامت خوب است، ولی برای افراد گرم مزاج و سن زیر 60-70 سال، مگر اینکه فرد در همان سن بانشاط و گرم مزاج باشد.

اگر سردمزاج باشد، احتمال بیهوشی وجود دارد. اگر خیلی خیلی سرد باشد، حتی احتمال مرگ هم وجود دارد. پس برای افراد سردمزاج، حجامت توصیه نمی‏‌شود، مگر به دستور طبیب حاذق.

محقق و پژوهشگر: علی صادقیان ( کاهش عوارض واکسن – دفع عوارض واکسن کرونا – نظر دکتر خیراندیش در مورد واکسن کرونا  ، تاثیر واکسن بر اومیکرون )

کاهش عوارض واکسن - دفع عوارض واکسن کرونا - استاد علی صادقیان - نظر دکتر خیراندیش در مورد واکسن کرونا ،  تاثیر واکسن بر اومیکرون
کاهش عوارض واکسن – دفع عوارض واکسن کرونا – استاد علی صادقیان – نظر دکتر خیراندیش در مورد واکسن کرونا ، تاثیر واکسن بر اومیکرون
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا