حلق، بینی، مجاری تنفسی و ریهدرمان بیماریهاکرونا

علت مرگ بیماران کرونایی (دستگاه اکسیژن ساز، علت حیات یا ممات؟)

Cause of death of coronary attack

علت مرگ بیماران کرونایی

در مقاله زیر سعی شده است به پاسخ سولاتی همچون: دستگاه اکسیژن ساز، علت حیات یا ممات؟ عامل مرگ، ویروس یا اکسیژن مصنوعی؟ چطور دستگاه اکسیژن باعث مرگ افراد می‌شود!!؟؟ چگونگی ایجاد بخارات در ریه، تنگی نفس و تپش قلب؟ چرا بیماران را به بیهوشی مصنوعی فرو می‌برند؟( مرجع طب ایرانی اسلامی – استاد صادقیان – درمان کرونا – رفع تنگی نفس در طب سنتی – درمان کرونا دکتر خیراندیش – علت کاهش اکسیژن خون کرونا ، سایت رسمی حکیم حسین خیراندیش )

همانطور که از سوالات هویداست یکی از عواملی که (تاکید می‌شود یکی از عواملی که) باعث مرگ بیماران کرونایی می‌شود دستگاه یا کپسول اکسیژن هست، که برای بررسی این موضوع و برای فهم بهتر به شکل گیری پدیده باران و برف می‌پردازیم که به قول حکما، هرآنچه زیر ملک قمر موجود است از چهار عنصر آب، هوا، خاک و آتش تشکیل شده است، خورشید که عنصر آتشی بیشتری دارد به آب موجود در زمین تصرف می‌کند و بخشی از آن را به بخار تبدیل کرده و این بخار با عنصر هوایی که دارد سبک بوده و به سمت بالا حرکت می‌کند و با برخورد با هوای سرد به باران و برف تبدیل شده و ریزش می‌کند.

طبیعت بدن، طبیعت خلقت

طبیعت بدن خارج از طبیعت دنیایی که در آن زیست می‌کند نیست و مانند پدیده فوق وقتی حرارت موجود در بدن بر رطوباتی که در بدن عارض شده، تصرف می‌کند، و باعث تبخیر این رطوبات شده، که برخی از آن توسط منافذ پوست خارج شده که در معرض هوا به شکل عرق دفع می‌شود. اما بخش دیگرِ این بخارات از طریق شریانِ ریوی وارد ریه شده، که توسط بازدم، به صورت بخار از ریه خارج می‌شود؛ که متاسفانه با زدن ماسک امکان خروج کامل آن را مسدود کرده و بخارات به ریه برمیگردد، که با بازگشت آن به ریه، موجب سنگین ریه شده و عملکرد ریه را مبنی بر خنک کردن قلب دچار مشکل می‌کند و نتیجه این عمل، تنگی نفس و تپش قلب خواهد بود.

علت مرگ بیماران کرونایی ، علت کاهش اکسیژن خون کرونا ، سایت رسمی حکیم حسین خیراندیش
علت مرگ بیماران کرونایی ، علت کاهش اکسیژن خون کرونا ، سایت رسمی حکیم حسین خیراندیش

دستگاه اکسیژن ساز

برای تسکین موقت تنگی نفس و تپش قلب سیستم پزشکی رایج توصیه به استفاده از دستگاه اکسیژن ساز می‌کند.

همانطور که میدانید طبیعت این دستگاه سرد هست و این عملکرد مانند عملکرد طبیعت خارج از بدن در تبدیل کردن بخارات به باران و برف می‌باشد، بنابراین با سرد شدن بیشترِ بخارات ریه، این بخارات منعقد شده و به شکل آب در ریه ریزش می‌کند و درست در این شرایط است که فرد با درگیری 20درصد به بیمارستان مراجعه می‌نماید و به جای درمان با میزان درگیری بیشتر مواجه می‌شود.

پس با توجه به حجم بالای رطوبت ریه و سنگینی آن، ریه توانِ خنک کردن قلب را ندارد در این شرایط قوه مدبره بدن وارد عمل شده و ریه را مجبور به حرکت و دفع رطوبت می‌کند که به این حرکت، سرفه می‌گوئیم.

و در سیستم درمانی رایج برای اینکه سرفه فرد را اذیت نکند و همچنین مصرف سوخت بدن را کاهش دهند فرد را به کمای مصنوعی می‌برند که با این عمل مغز هم سرد شده و توان قوه مدبره بدن را نیز با این عمل کاهش می‌دهند، در این شرایط ریهکاملا درگیر شده و فرد جانش را از دست می‌دهد.

انشالله در مقاله بعدی به راهکار طب سنتی برای دفع رطوبت از ریه و افزایش سطح اکسیژن خون و رفع تنگی نفس و همچنین بهبود عملکرد ریه می‌پردازیم.

با ما همراه باشید…

محقق و پژوهشگر: استاد صادقیان

مرجع طب ایرانی اسلامی ، استاد صادقیان ، درمان کرونا دکتر خیراندیش ، رفع تنگی نفس در طب سنتی
مرجع طب ایرانی اسلامی ، استاد صادقیان ، درمان کرونا دکتر خیراندیش ، رفع تنگی نفس در طب سنتی

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا