درمان بیماریهاکلیه و مجاری ادرای

درمان سنگ کلیه

Kidney stone treatment

درمان سنگ کلیه

چون بیان علت و نحوه پیدایش سنگ کلیه بسیار مفصل و بحث تخصصی می باشد و همچنین نحوه درمان سنگ کلیه با هر علتی روش ذیل می باشد. از بیان علت پیدایش آن صرف نظر کرده و مستقیم به بیان نحوه درمان آن می پردازیم.

اولین داروی مناسب و از بین برنده ی سنگ کلیه، دوسین می باشد. که در هر شبانه روز یک قاشق مرباخوری میل نماید. (برای آشنایی با دوسین کلیک نمائید.)

دومین مورد مناسب برای درمان سنگ کلیه، خربزه مشهدی می باشد. روزانه با میل نمودن یک وعده خربزه مشهدی ارگانیک و طبیعی که بدون استفاده از کود شیمیایی کشت شده باشد برای درمان بیماری های کلیوی بسیار مناسب می باشد.

و یا می تواند خربزه را با پوستش بپزد (خربزه ای با همان شرایط فوق)و سوپ درست کند و این سوپ را میل نماید که به سرعت ذوب کننده سنگ کلیه می باشد.

درمان کیست کلیه
https://t.me/www_irismed_ir

در زمستان و یا فصولی از سال که خربزه موجود نمی باشد. می تواند از سوپ پودر تخم خربزه استفاده کند. بدین صورت که تخم خربزه را پودر کنید تا شبیه آرد شود سپس 3 الی 4 قاشق غذاخوری از آن پودر را داخل سوپ بریزد و میل نماید. که علاوه بر ذوب کنندگی سنگ، مجاری ادراری را نیز باز می کند. و بسیار مناسب سالمندانی می باشد که قادر به کنترل ادرار خود نیستند و به اصطلاح ایزی لایف استفاده می کنند. به آنان به جای ایزی لایف، سوپ خربزه بدهید تا میل نمایند.

البته حتما تخم خربزه بومی و ارگانیک باشد. چرا که بذرهای وارداتی دستکاری ژنتیکی می شوند و نشانه آنها این است که یک بار بیشتر سبز نمی شوند و همچنین خواص فوق را ندارند.

همچنین خربزه از نوع مشهدی و یا خربزه های گرد شکلی که در برخی از مناطق اصفهان و گرگان کشت می شود چنین خاصیتی دارند.

به صورت کلی درمان کلیه مشکلات کلیوی اعم از کیست های کلیه تا سنگ سازی کلیه و عفونت های کلیوی با همین خربزه می باشد.

درمان سنگ کلیه
درمان سنگ کلیه
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا